ČLENSTVÍ, KTERÉ SE VYPLATÍ

ABSOLVENTSKÝ KLUB UHK

získejte kartu zaregistrujte se

Výhody registrace

Najděte své spolužáky

Zjistěte, co dělají a kam směřovaly jejich kroky po absolvování UHK a zkontaktujte je. Využijte možnosti sejít se se svými spolužáky i vyučujícími třeba i přímo v prostorách budov UHK a prohlédněte si společně starší i nové budovy.

Odznáček a karta absolventa ZDARMA

Jako registrovaní absolventi můžete požádat o bezplatné vystavení Karty absolventa a získáte slevy od našich partnerů, s kartou obdržíte také bonus ve formě odznáčku Absolventského klubu UHK.

Zůstaňte ve spojení s Vaší UHK

Jako členy klubu Vás budeme zvát na významné akce UHK, zajímavé přednášky a dáme Vám vědět o novinkách z Vaší alma mater.

Osobní profil absolventa

Vytvořte si osobní profil a pochlubte se Vašimi úspěchy.

Přispívejte Vašimi články a názory

Nabízíme možnost zveřejnit Vaše články na tomto webu, realizaci přednášek a workshopů pro studenty UHK.

získejte kartu zaregistrujte se

Přehled výhod Karty absolventa

Národní divadlo

Národní divadlo poskytne všem členům Absolventského klubu Hradec Králové 30% slevu na všechna představení svých čtyř scén (Národní divadlo, Státní opera, Nová scéna a Stavovské divadlo). • Slevy bude možné uplatnit na představení, která jsou v prodeji od září 2021 až do 30. 6. 2022. • Maximální nákup vstupenek na jednu osobu je 6 ks. • Nákup vstupenek je možný pouze online. • Slevu je možné uplatnit pouze online, a to formou zadání slevového kódu při zakoupení vstupenek. • Název slevy: alumni Slevový kód: ndproalumni • Sleva neplatí na představení v tzv. speciálním režimu: Kytice, Audience u královny, Louskáček a Labutí jezero a zářijový koncert Štefan Margita 65 konající se dne 14. 9. 2021. Dále mohou v průběhu roku vzniknout drobné podobné výjimky.

Klicperovo divadlo v Hradci Králové

Protože Univerzita Hradec Králové žije také kvalitní kulturou, držitelé Karty absolventa UHK mohou čerpat 20 % slevu v největším královéhradeckém kulturním stánku – v Klicperově divadle. Sleva platí na všechna představení souboru Klicperova divadla (nelze kombinovat s jinými slevami, nevztahuje se na hostující soubory, předplatné nebo zboží, ale pouze na nezlevněné vstupenky na představení). Rezervaci je možné provést přes internetové rozhraní, vstupenky se ale vyzvedávají a sleva se uplatňuje až při osobním odběru v kamenné prodejně Klicperova divadla na Gočárově tř. 479/2 v HK.

MOUNTFIELD HK a.s.

Univerzita Hradec Králové fandí kvalitnímu špičkovému hokeji, proto je partnerem Absolventského klubu UHK i královéhradecký hokejový klub Mountfield HK. Toto partnerství umožňuje absolventům čerpat slevu 20 Kč na každou zakoupenou vstupenku v ČPP Aréně. Přijďte společně s UHK fandit pod Bílou věž hradeckému týmu!

PETROF Gallery

Sleva 20 % při koupi vstupenek na pořádané koncerty v kulturním centru PETROF Gallery. Slevu lze uplatnit pouze při koupi vstupenek v kamenné prodejně PETROF Showroom.

Filharmonie Hradec Králové

Sleva 20 % ze vstupného na koncerty pořádané Filharmonií Hradec Králové. Slevu je možné uplatnit po předložení Karty absolventa pouze v kamenných předprodejích (Infocentrum v Hradci Králové a večerní pokladna Filharmonie Hradec Králové). Sleva neplatí pro představení, která v FHK pořádají jiní organizátoři.

Muzeum války 1866 na Chlumu

Po dobu rekonstrukce budovy Muzea východních Čech mohou držitelé Karty absolventa s 10% slevou navštívit Muzeum války 1866 na Chlumu. Slevu lze uplatnit na místě po předložení Karty absolventa.

Paměť národa Východní Čechy

Držitelé Karty absolventa UHK mohou čerpat slevu 25 % na aktivity nově vzniklé pobočky Paměti národa Východní Čechy. Ta připravuje například promítání dokumentárních snímků nebo Běh pro Paměť národa. Pobočka Paměti národa funguje v rámci organizace Post Bellum. Slevu tohoto partnera uplatníte vždy na místě konání akce po předložení Karty absolventa.

E.conomia

Partnerem Absolventského klubu UHK je také vydavatelství E.conomia. Členství v klubu pak držitele opravňuje čerpat slevy ve výši 30 % na veškeré tištěné tituly a online produkty vydavatelství. Mezi ty patří např. předplatné Hospodářských novin, Týdeníku Respekt, Týdeníku Ekonom nebo časopisu Moderní řízení a další řady titulů.

Saunyx Hradec Králové

Držitelé Karty absolventa UHK mohou čerpat slevu 10 % na vstup do unikátního projektu saunového světa na střeše budovy Pilnáčkovy továrny i masáže. Navštívit můžete moderní saunové prostředí s výhledem na Hradec Králové a nebo prožít saunové ceremoniály saunamáster týmu Fénix.

Univerzitní sportovní klub Hradec Králové,z.s.

Univerzitní sportovní klub nabízí 10% slevu pro držitele Karty absolventa UHK na všechny akce, kurzy i příměstské tábory. Sleva lze uplatnit po dohodě s pí Kořénkovou z USK (eva.korenkova@uhk.cz).

BrainMasters

Po předložení Karty absolventa UHK nabízí společnost, založená absolventy Univerzity Hradec Králové, slevu 15 % pro 4členný tým na únikové hry z jejich nabídky. Podmínkou čerpání slevy je osobní platba v hotovosti na místě.

Laser game Hradec Králové

Při návštěvě arény Laser game v Hradci Králové mají držitelé Karty absolventa nárok na slevu 20 Kč na každou hru na osobu. Arénu založili a provozují naši absolventi a studenti. Věříme, že prožijete mnoho adrenalinových zážitků.

Univerzitní knihovna

Držitelům Karty absolventa nabízí Univerzita Hradec Králové bezplatnou registraci do Univerzitní knihovny a volné výpůjční služby.

Kariérní centrum UHK

Držitelé Karty absolventa mohou zdarma využít služeb Kariérního centra UHK dle aktuální nabídky a bezplatné registrace na Kariérním webu v sekci pro zaměstnavatele i absolventy.

PRESTO - Překladatelské centrum s. r. o.

Překladatelská firma Presto, zajišťující komplexní překladatelské a tlumočnické služby maximální kvality ve více než 40 jazycích, nabízí držitelům Karty absolventa slevu 10 % na překlady a korektury textů. Sleva bude dodatečně odečtena i při online objednávce, po předložení Karty absolventa.

Chcete najít svého spolužáka?

Zaregistrujte se a můžete poslat zprávu konkrétnímu spolužákovi nebo třeba rovnou svolat sraz celého ročníku.